Osiedle Familijne - Lokalizacja

Osiedle Familijne zlokalizowane jest na Prądniku Czerwonym przy ul. Dobrego Pasterza 122 w Krakowie. Lokalizacja inwestycji gwarantuje dobrą komunikację z centrum miasta (Rynek Główny – 6km, Dworzec Główny - 3 km) i lotniskiem Balice (ok. 15 km). Dogodny dojazd do autostrady A4 zapewnia swobodny wyjazd z miasta. Doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej umożliwia szybkie przemieszczanie się w dowolnym kierunku.

Atutem inwestycji Osiedle Familijne jest położenie w bliskiej odległości od infrastruktury handlowo - usługowej. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Multikino, Centrum Handlowe Krokus, Market Obi oraz Dziecięce Centrum Handlowe Entliczek. W pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, gimnazja , przedszkola, żłobki oraz przychodnia.
Osiedle Familijne posiada dogodną lokalizację również dla tych, którzy cenią kontakt z naturą oraz sport. Zaledwie kilka przecznic dzieli osiedle od małego, ale uroczego Parku Zaczarowanej Dorożki. W sąsiedztwie osiedla znajduje się także Aqua Park z klubem fitnes oraz korty tenisowe i boiska.

Osiedle Familijne - LokalizacjaMapy Osiedle Familijne – lokalizacja

Osiedle Familijne - Mapa Google
(N52°1,52754’ / E19°12,24612’)Osiedle Familijne - Mapa Krakowa

Mapy Osiedle Familijne – mapa Krakowa


Osiedle Familijne - Plan osiedla

Mapy Osiedle Familijne – plan Osiedla


image